daafse
  5. daafse

daafse

Lid sinds 2011 / tienhoven, Nederland

/ 43 verkochte items

Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande - La Hollande kopen? Bied vanaf 65!
Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924) Nederlands La Hollande
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33 x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65