DAMMARART
  3. Ervaren verkoper
  5. DAMMARART

DAMMARART

Lid sinds 2025 / Eupen, België

41 aangeboden items / 33 verkochte items

Georges Breuil - Composition abstrait - Originele zeefdruk - 1954 kopen? Bied vanaf 100!
Georges Breuil (1904-1997) Frans Composition abstrait - Originele zeefdruk - 1954
Afmetingen 63.5 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Georges Jules Henri Carrey - Composition abstrait - 1953 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 60!
Georges Jules Henri Carrey (1902-1953) Belgisch Composition abstrait - 1953 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Jean René Bazaine - Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 60!
Jean René Bazaine (1904-2001) Frans Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd en gedateerd
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 24.5 x 31.5 cm (h x b)
€ 60
Wifredo Lam - Ambigue Affiniteiten - 1963 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Wifredo Lam (1902-1982) Cubaans Ambigue Affiniteiten - 1963 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 80
Georges Braque - Het Paar - Lettera Amorosa - Tentoonstellingsposter in beperkte oplage - 1963 kopen? Bied vanaf 350!
Georges Braque (1882-1963) Frans Het Paar - Lettera Amorosa - Tentoonstellingsposter in beperkte oplage - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 62.5 x 40 cm (h x b)
€ 350
Wifredo Lam - Compositie voor de 20e eeuw - 1974 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Wifredo Lam (1902-1982) Cubaans Compositie voor de 20e eeuw - 1974 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
€ 80
Aurelie Nemours - L' Arbre - Zeefdruk in beperkte oplage - 1990 - Handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 700!
Aurelie Nemours (1910-2005) Frans L' Arbre - Zeefdruk in beperkte oplage - 1990 - Handgesigneerd en genummerd
Techniek Gravure
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Henri Kerels - Composition abstrait - 1953 - Originele ets met aquatint gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Henri Kerels (1896-1956) Belgisch Composition abstrait - 1953 - Originele ets met aquatint gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 34.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Hans Arp - Knossos - Zeefdruk in beperkte oplage - 1960 kopen? Bied vanaf 150!
Hans Arp (1888-1966) Duits Frans Knossos - Zeefdruk in beperkte oplage - 1960
Techniek Gravure
Afmetingen 37.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 150
Edouard Manet - Portret van een vrouw met hoed - Offsetlithografie - 1974 kopen? Bied vanaf 60!
Edouard Manet (1832-1883) Nederlands Portret van een vrouw met hoed - Offsetlithografie - 1974
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 49 cm (h x b)
€ 60
Max Ernst - Rote Blume - Lithografie in beperkte oplage - 1960 - Mourlot - gesigneerd kopen? Bied vanaf 350!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Rote Blume - Lithografie in beperkte oplage - 1960 - Mourlot - gesigneerd
Techniek Litho
€ 350
Joan Miro - Vogel in de nacht - 1958 - Lithografie kopen? Bied vanaf 100!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Vogel in de nacht - 1958 - Lithografie
Techniek Litho
€ 100
Joan Miro - Personnage dans la nuit - 1958 - Pochoir kopen? Bied vanaf 100!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Personnage dans la nuit - 1958 - Pochoir
Techniek Sjabloondruk
€ 100
Robert Indiana - Zelfportret 69 - 1973 - Originele litho kopen? Bied vanaf 80!
Robert Indiana (1928-2018) Amerikaans Zelfportret 69 - 1973 - Originele litho
Techniek Litho
Afmetingen 31.2 x 24.2 cm (h x b)
€ 80
Dordevic Miodrag - Kinetische compositie - 1967 - Originele zeefdruk - Handgesigneerd kunstenaarsexemplaar kopen? Bied vanaf 60!
Dordevic Miodrag (1936) Servisch Kinetische compositie - 1967 - Originele zeefdruk - Handgesigneerd kunstenaarsexemplaar
Afmetingen 28 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Marino Marini - Warrior - 1968 - Originele litho kopen? Bied vanaf 80!
Marino Marini (1901-1980) Italiaans Warrior - 1968 - Originele litho
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 46 cm (h x b)
€ 80
Dordevic Miodrag - Kinetische compositie - 1967 - Originele zeefdruk - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Dordevic Miodrag (1936) Servisch Kinetische compositie - 1967 - Originele zeefdruk - Handgesigneerd
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Robert Motherwell - Driekleur - 1973 - Originele lithografie gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Robert Motherwell (1915-1991) Amerikaans Driekleur - 1973 - Originele lithografie gesigneerd
Techniek Litho
€ 80
Dordevic Miodrag - Kinetische compositie - 1967 - Originele zeefdruk - Handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 60!
Dordevic Miodrag (1936) Servisch Kinetische compositie - 1967 - Originele zeefdruk - Handgesigneerd en genummerd
Afmetingen 24 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Maurice de Vlaminck - Zeilen op een meer - 1973 - Lithografie kopen? Bied vanaf 60!
Maurice de Vlaminck (1876-1958) Frans Zeilen op een meer - 1973 - Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 61.5 x 48.5 cm (h x b)
€ 60
Wassily Kandinsky - Tekening in roze - 1952 - Lithografie kopen? Bied vanaf 380!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Tekening in roze - 1952 - Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Max Ernst - Een liefdeslied - 1958 - Originele litho kopen? Bied vanaf 80!
Max Ernst (1891-1976) Zwitsers Een liefdeslied - 1958 - Originele litho
Techniek Litho
€ 80
Marc Chagall - Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 60!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 60
César - Abstracte compositie - 1963 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
César (1921-1998) Frans Abstracte compositie - 1963 - Originele lithografie
Techniek Litho
€ 80
Marc Chagall - Lovers over Paris - Lithografie - 1985 kopen? Bied vanaf 220!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Lovers over Paris - Lithografie - 1985
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 86.5 cm (h x b)
€ 220
Graham Sutherland - Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
Graham Sutherland (1903-1980) Engels Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie
Techniek Litho
€ 80
Direct kopen
Jean Piaubert - Composition abstrait I. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait I. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Afmetingen 49.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Jean Piaubert - Composition abstrait II. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait II. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Jean Piaubert - Composition abstrait IV. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait IV. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Franz Eggenschwiler - Vogelfrau - 1991 - Originele houtsnede - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Vogelfrau - 1991 - Originele houtsnede - gesigneerd en genummerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Jean Dewasne - Abstracte compositie - sjabloon in gouachekleuren - 1952 kopen? Bied vanaf 70!
Jean Dewasne (1921-1999) Belgisch Abstracte compositie - sjabloon in gouachekleuren - 1952
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P. 1960-76 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1960-76 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 27 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Henri Laurens - Sirenes - 1959 - Gesigneerde linosnede kopen? Bied vanaf 70!
Henri Laurens (1885-1954) Frans Sirenes - 1959 - Gesigneerde linosnede
Techniek Hout/Linosnede
€ 70
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P.-1958-91 - Offsetlithografie gesigneerd - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 27.2 x 34.8 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Jacques Villon - Constellation Planétaire - 1954 - Originele litho gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 70!
Jacques Villon (1875-1963) Frans Constellation Planétaire - 1954 - Originele litho gesigneerd en gedateerd
Techniek Litho
€ 70
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P. 1950-3 - Offset lithography signed - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1950-3 - Offset lithography signed - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 23.3 x 35.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Mark Tobey - Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Mark Tobey (1890-1976) Amerikaans Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd
Techniek Sjabloondruk
€ 70
Direct kopen
Hans Hartung - Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Pastel P. 1947-20 - Offset lithography signed - 1961
Techniek Litho
Afmetingen 26.4 x 35.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Egon Karl Nicolaus - Zahlenbild - Ohne Titel - Zeefdruk - 1967 kopen? Bied vanaf 180!
Egon Karl Nicolaus (1928-1988) Duits Zahlenbild - Ohne Titel - Zeefdruk - 1967
Afmetingen 86.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Jean Piaubert - Composition abstrait VII. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Jean Piaubert (1900-2002) Frans Composition abstrait VII. - 1964 - Originele zeefdruk gesigneerd en genummerd
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Giuseppe Capogrossi - Surface rouge et noire - Pochoir - 1957 kopen? Bied vanaf 60!
Giuseppe Capogrossi (1900-1972) Italiaans Surface rouge et noire - Pochoir - 1957
Techniek Sjabloondruk
€ 60
Direct kopen