Jean René Bazaine (1904-2001)
Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd en gedateerd
| Techniek | Sjabloondruk |
| Afmetingen | 24.5 x 31.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |