Lid sinds 2003 / Haifa, Duitsland
28 aangeboden items / 47 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 23.5 x 31.2 cm (h x b) |
Techniek | Tempera |
Afmetingen | 32.5 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 59 x 79 cm (h x b) |
Drager | Textiel |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 29.3 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 30.5 x 22.5 cm (h x b) |
Techniek | Aquarel |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 20 x 14.5 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 75 x 52.5 cm (h x b) |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 62 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 76.5 x 61 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 47 x 39.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Textiel |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 78 x 94.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 56 x 38 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Textiel |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 125 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 52 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Techniek | Acryl |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 28 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |