Dany92
  3. Ervaren verkoper
  5. Dany92

Dany92

Lid sinds 2025 / Clichy, Frankrijk

18 aangeboden items / 6 verkochte items

Emilio Grau-Sala - Lithographie "Fenêtre ouverte avec cage à oiseau et poissons rouges" kopen? Bied vanaf 110!
Emilio Grau-Sala (1911-1975) Frans Spaans Lithografie "Open raam met vogelkooi en goudvis"
Techniek Overig
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Joseph Inguimberty - Livre d'Art kopen? Bied vanaf 260!
Joseph Inguimberty (1896-1971) Frans "Joseph Inguimberty" (1896-1971) van Giulia Pentcheff
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
€ 260
Jean-Michel Basquiat - Pez dispenser kopen? Bied vanaf 500!
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Amerikaans Pez-dispenser
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Gabriel Godard - Lithographie "Provence" kopen? Bied vanaf 95!
Gabriel Godard (1933) Frans Amerikaans Lithografie "Provence"
Techniek Overig
Afmetingen 56 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Jacques Villon - Lithographie "Les Dieux de l'Olympe" kopen? Bied vanaf 95!
Jacques Villon (1875-1963) Frans Lithografie "De Goden van Olympus"
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 95
Direct kopen
Constant le Breton - Lithographie kopen? Bied vanaf 160!
Constant le Breton (1895-1985) Frans Lithografie
Techniek Overig
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 160
Direct kopen
Harold Altman - Lithographie kopen? Bied vanaf 150!
Harold Altman (1924-2003) Amerikaans Lithografie
Techniek Overig
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Pablo Picasso - 1945-1973 - Klaus Gallwitz - éditions Denoël kopen? Bied vanaf 35!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans 1945-1973 - Klaus Gallwitz - Denoël-edities
Techniek Hardcover
Afmetingen 37 x 25 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Jean-Michel Basquiat - Welcoming Jeers - 1997 kopen? Bied vanaf 500!
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Amerikaans Welkomstgejoel - 1997
Techniek Overig
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 500
Direct kopen
Jean-Michel Basquiat - Lithographie Le Roi - 1997 kopen? Bied vanaf 490!
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Amerikaans Lithografie De Koning - 1997
Techniek Overig
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 490
Direct kopen
Shirley Estelle Witebsky - Lithographie "Métamorphose" kopen? Bied vanaf 90!
Shirley Estelle Witebsky (1925-1966) Amerikaans Lithografie
Techniek Overig
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Auguste Jean Gaudin - Eau-forte "Métro Saint Michel" kopen? Bied vanaf 40!
Auguste Jean Gaudin (1914-1992) Frans lithografie "Metro Saint Michel"
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Igor Sacharow-Ross - Gravure en couleur avec empreinte en relief kopen? Bied vanaf 30!
Igor Sacharow-Ross (1947) Duits Russisch Kleurengravure met reliëfdruk
Techniek Overig
Afmetingen 79 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Auguste Jean Gaudin - Eau- forte "La communiante" kopen? Bied vanaf 40!
Auguste Jean Gaudin (1914-1992) Frans Ets "De Communicant"
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Arman - Lithographie "Les téléphones" - 1973 kopen? Bied vanaf 250!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Lithografie "De Telefoons" - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Guy Bardone - Lithographie « Les Quatre Tourterelles au tissu bleu » kopen? Bied vanaf 130!
Guy Bardone (1927-2015) Frans Lithografie
Techniek Overig
Afmetingen 90 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 130
Direct kopen
Antoni Miralda - Mixed-média "jouyce the general's wife" 1970 kopen? Bied vanaf 150!
Antoni Miralda (1942) Amerikaans Spaans Mixed-média "jouyce the general's wife" 1970
Techniek Overig
Afmetingen 70 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen