Nic Blans (jr.) (1943)
Open Window I
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 100.5 x 65.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |