Lid sinds 2001 / Haifa, Duitsland
21 aangeboden items / 32 verkochte items
| Techniek | Fotocollage |
| Afmetingen | 75 x 50.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 57 x 77 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 49.5 x 40.7 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 51 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 61 x 43 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 21.3 x 31 x 1 cm (h x b x d) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 26 x 39 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 44.5 x 34.5 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 24.4 x 37 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Penseel (Inkt) |
| Afmetingen | 29 x 21 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 43.8 x 59.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | IJzer |
| Afmetingen | 56 x 73 x 0.2 cm (h x b x d) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 34 x 52.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 65.5 x 51 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 27 x 19 x 11 cm (h x b x d) |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 85.5 x 65.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 41.9 x 31.4 cm (h x b) |