DavidVdK
  3. Ervaren verkoper
  5. DavidVdK

DavidVdK

Lid sinds 2021 / Oostmalle, België

1 aangeboden items / 9 verkochte items

Jean-Jacques Foulon - Kleurrijk bloemenstilleven kopen? Bied vanaf 95!
Jean-Jacques Foulon (1923-1980) Frans Kleurrijk bloemenstilleven
Afmetingen 63 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen