Lid sinds 2025 / Vught, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 52 x 49.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |