dekleineandrew
  3. Ervaren verkoper
  5. dekleineandrew

dekleineandrew

Lid sinds 2025 / DEURNE (ANTWERPEN), België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

André Victor Lynen - oorlog kopen? Bied vanaf 650!
André Victor Lynen (1888-1984) Belgisch oorlog
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen