Den_Olden_Vos
  3. Ervaren verkoper
  5. Den_Olden_Vos

Den_Olden_Vos

Lid sinds 2016 / Esch, Nederland

1 aangeboden items / 267 verkochte items

Henri Janlet - Hollands rivierlandschap met dorp, kerktoren en molen kopen? Bied vanaf 40!
Henri Janlet (1857-1935) Belgisch Hollands rivierlandschap met dorp, kerktoren en molen
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen