Lid sinds 2012 / Leerdam, Nederland
21 aangeboden items / 309 verkochte items
| Afmetingen | 7 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 9.5 x 11.5 x 11.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 29 x 38 x 22 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 10 x 12.5 x 12.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 39 x 22 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 32 x 42 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 8 x 18 x 6 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 16 x 16 x 16 cm (h x b x d) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 96 x 96 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 22 x 13.5 x 13.5 cm (h x b x d) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 37 x 37 cm (h x b) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 57 x 46 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 60 x 74 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 6 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 26.5 x 15 x 5 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 13 x 8 x 7 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 14 x 22 x 22 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 24 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 19 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 30 x 25 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |