Lid sinds 2024 / HILVERSUM, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 58 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Ingelijst | Ingelijst |