design22
  5. design22

design22

Lid sinds 2019 / Mook, Nederland

2 aangeboden items / 21 verkochte items

2 aangeboden items door deze verkoper

Léon Gischia - L'haltérophile kopen? Bied vanaf 125!
Léon Gischia - L'haltérophileGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordesign22

Eindtijd 03-07-2022 om 20:59

Jaartal1955
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Plateelbakkerij Zuid-Holland - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Plateelbakkerij Zuid-Holland - zonder titelGlas / Keramiek

Geplaatst doordesign22

Eindtijd 09-09-2022 om 22:55

Afmetingen27 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt