Vincent van Ojen (1960)
zonder titel
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 48 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Japans Papier |

Lid sinds 2019 / Mook, Nederland
5 aangeboden items / 31 verkochte items
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Drager | Japans Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 56 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Afmetingen | 19.5 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Afmetingen | 23 x 13 x 7.5 cm (h x b x d) |
| Afmetingen | 17.5 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d) |