design22
  3. Ervaren verkoper
  5. design22

design22

Lid sinds 2019 / Mook, Nederland

5 aangeboden items / 31 verkochte items

Vincent van Ojen - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands zonder titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 48 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 100
Léon Gischia - gewichtheffer/ L'haltérophile kopen? Bied vanaf 75!
Léon Gischia (1903-1991) Frans gewichtheffer/ L'haltérophile
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Rosenthal - vaas en schaal “Flash One” kopen? Bied vanaf 125!
Rosenthal (1879-2009) Duits vaas en schaal “Flash One”
Afmetingen 19.5 x 11 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 125
Direct kopen
Gerold Porzellan - 2 biscuit fossiel vazen kopen? Bied vanaf 75!
Gerold Porzellan (1904-2002) Duits 2 biscuit fossiel vazen
Afmetingen 23 x 13 x 7.5 cm (h x b x d)
€ 75
Direct kopen
Kurt Wallstab - studioglas vaas kopen? Bied vanaf 125!
Kurt Wallstab (1920-2002) Duits studioglas vaas
Afmetingen 17.5 x 6.5 x 6.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen