Lid sinds 2025 / Nowy Sącz, Polen
6 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 16.3 x 13.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 14.5 x 12.5 cm (h x b) |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 16.4 x 13.4 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 40 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Heliogravure |
| Afmetingen | 45.2 x 38.8 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Giclée |
| Afmetingen | 52 x 92 cm (h x b) |
| Ingelijst | Ingelijst |