Diane999
  3. Ervaren verkoper
  5. Diane999

Diane999

Lid sinds 2025 / Puimisson, Frankrijk

9 aangeboden items / 1 verkochte items

Jean-Jacques Marie - Paysage de vignes dans les Alpilles en Provence. Numérotée 35/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Wijngaardlandschap in het Alpillesgebergte van de Provence. Nummer 35/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jean-Jacques Marie - Au pied des Baux de Provence en automne. Numérotée 1/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Aan de voet van Les Baux-de-Provence in de herfst. Genummerd 1/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jean-Jacques Marie - Oliviers en Provence au soleil couchant. Numérotée 2/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Olijfbomen in de Provence bij zonsondergang. Genummerd 2/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jean-Jacques Marie - Paysage de Provence. Amandiers dans les Alpilles. Numérotée 23/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Landschap van de Provence. Amandelbomen in de Alpilles. Genummerd 23/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jean-Jacques Marie - Belcastel, village d'Aveyron en France. Numérotée 2/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Belcastel, een dorp in Aveyron, Frankrijk. Genummerd 2/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Jean-Jacques Marie - Création abstraite colorée avec projections A169 kopen? Bied vanaf 620!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Kleurrijke abstracte creatie met projecties A169
Techniek Acryl
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Jean-Jacques Marie - Création abstraite colorée avec projections A236 kopen? Bied vanaf 720!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Kleurrijke abstracte creatie met projecties A236
Techniek Acryl
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 720
Direct kopen
Jean-Jacques Marie - Création abstraite colorée avec projections A174 kopen? Bied vanaf 620!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Kleurrijke abstracte creatie met projecties A174
Techniek Acryl
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Jean-Jacques Marie - Abstraction contemporaine n°1432, prête à accrocher kopen? Bied vanaf 80!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Hedendaagse Abstractie nr. 1432, klaar om op te hangen
Techniek Acryl
Afmetingen 35 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 80
Direct kopen