Jean-Jacques Marie (1949)
Wijngaardlandschap in het Alpillesgebergte van de Provence. Nummer 35/85 en gesigneerd.
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 42 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |