
Lid sinds 2023 / Eindhoven , Nederland
9 aangeboden items / 3 verkochte items
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 45 x 20 x 8 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 27 x 13 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12.5 x 7.5 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 20 x 17 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17.5 x 20 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32 x 10 x 10 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 14 x 15 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 15 x 14 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2240 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |