Armand Vanderlick (1897-1985)
lithografie - stilleven
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2017 / Leffinge, België
6 aangeboden items / 38 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Techniek | Stift |
| Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 56 x 77 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 59 x 49 cm (h x b) |
| Drager | Hardboard |
| Techniek | Stift |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Stift |
| Drager | Papier |