dijkesv
  3. Ervaren verkoper
  5. dijkesv

dijkesv

Lid sinds 2018 / Delft, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Ru Vunderink - landschap kopen? Bied vanaf 199!
Ru Vunderink (1927-2021) Nederlands landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen