Dirk Broeder (1955) Zonsopkomst
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 307