djs
  5. djs

djs

Lid sinds 2018 / Haarlem, Nederland

3 aangeboden items / 99 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper
Arie Teunissen - Zonder Titel. kopen? Bied vanaf 35!
Arie Teunissen - Zonder Titel.Tekening / Aquarel

Geplaatst doordjs

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen24.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Piet van Leeuwen - ''Recycling'' , 1983/84 (Groot formaat) kopen? Bied vanaf 35!
Piet van Leeuwen - ''Recycling'' , 1983/84 (Groot formaat)Fotografie

Geplaatst doordjs

Jaartal1984
TechniekC-Print
Afmetingen92 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Leeuwen - ''Het antwoord van Giambattista della Porta'' Napels, 1984 (Groot formaat)) kopen? Bied vanaf 35!
Piet van Leeuwen - ''Het antwoord van Giambattista della Porta'' Napels, 1984 (Groot formaat))Fotografie

Geplaatst doordjs

Jaartal1984
TechniekC-Print
Afmetingen94 cm x 139 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst