djs
  3. Ervaren verkoper
  5. djs

djs

Lid sinds 2018 / Haarlem, Nederland

1 aangeboden items / 119 verkochte items

Jan Fekkes - Portret van Ludwig van Beethoven kopen? Bied vanaf 175!
Jan Fekkes (1885-1933) Nederlands Portret van Ludwig van Beethoven
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen