dolo
  3. Ervaren verkoper
  5. dolo

dolo

Lid sinds 2019 / H.I. Ambacht, Nederland

7 aangeboden items / 23 verkochte items

Anton Schutz - DIV stadsgezichten New York heliogravures kopen? Bied vanaf 60!
Anton Schutz (1894-1977) Duits DIV stadsgezichten New York heliogravures
Techniek Heliogravure
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60
Diverse kunstenaars - Kunst catalogi 35 x kopen? Bied vanaf 30!
Diverse kunstenaars Kunst catalogi 35 x
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Har Sanders - Proefdrukken kopen? Bied vanaf 50!
Har Sanders (1929-2010) Nederlands Proefdrukken
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Servulo Esmeraldo - 5 carborandum etsen in kleur kopen? Bied vanaf 250!
Servulo Esmeraldo (1929-2017) Braziliaans 5 carborandum etsen in kleur
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Rudy O. Pozzatti - Night in Etruria kopen? Bied vanaf 50!
Rudy O. Pozzatti (1925) Amerikaans Night in Etruria
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Arthur Luiz Piza - Kleurets Paysage en obliques kopen? Bied vanaf 100!
Arthur Luiz Piza (1928) Braziliaans Kleurets Paysage en obliques
Techniek Carborundum
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Adolf Dehn - Good Morning - Aurora kopen? Bied vanaf 60!
Adolf Dehn (1895-1968) Amerikaans Good Morning - Aurora
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen