Anton Schutz (1894-1977)
DIV stadsgezichten New York heliogravures
| Techniek | Heliogravure |
| Afmetingen | 25 x 18 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |