DoraVanoppen
  3. Ervaren verkoper
  5. DoraVanoppen

DoraVanoppen

Lid sinds 2026 / Herk-de-Stad, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Katrien Caymax - De gevleugelde poes kopen? Bied vanaf 195!
Katrien Caymax (1951-2016) Belgisch De gevleugelde poes
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 195