Helmut Newton (1920-2004)
Anica, Playmate - Playboy (L.A.) - 1997
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 40 x 30.3 cm (h x b) |

Lid sinds 2025 / Wien, Oostenrijk
37 aangeboden items / 8 verkochte items
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 40 x 30.3 cm (h x b) |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 38.5 x 29.7 cm (h x b) |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 10 x 36 x 36 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 64 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 25.4 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 64 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 3.5 x 24.5 x 24.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 900 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 34 x 16.5 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 990 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 60 x 50.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 29 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 50.8 x 40.6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 64 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 100 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 85 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30 x 42 cm (h x b) |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 32 x 44 cm (h x b) |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 40.6 x 40.6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 100 x 66 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 35.5 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 34.5 x 40.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 35.5 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 35.5 x 27.8 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 63 x 77 cm (h x b) |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 40.6 x 40.6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 35 x 27.8 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 25.5 x 21.5 cm (h x b) |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 58 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Afmetingen | 35.3 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 79 x 59 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 74 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |