Luc Tuymans (1958)
Recherches
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 108 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2018 / Wevelgem, België
3 aangeboden items / 22 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 108 x 62 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 32.5 x 31 x 8 cm (h x b x d) |
| Techniek | Offset |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 84 x 58 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |