Jan Versnel (1924-2007)
Foto Shell Amsterdam 1968
| Techniek | Digitale Print |
| Afmetingen | 51 x 52 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |