Drost260
  3. Ervaren verkoper
  5. Drost260

Drost260

Lid sinds 2014 / Harderwijk, Nederland

2 aangeboden items / 267 verkochte items

Jan Versnel - Foto Shell Amsterdam 1968 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Versnel (1924-2007) Nederlands Foto Shell Amsterdam 1968
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Theo Broeren - Glicée met Acryl op doek “ Muziek spelen “ (ZEER GROOT) kopen? Bied vanaf 145!
Theo Broeren (1945) Nederlands Glicée met Acryl op doek “ Muziek spelen “ (ZEER GROOT)
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 145