Lid sinds 2023 / Schiedam, Nederland
3 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 60 x 72 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |