dvda
  3. Ervaren verkoper
  5. dvda

dvda

Lid sinds 2015 / Mortsel, België

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Toyin Loye - For the Gods II kopen? Bied vanaf 195!
Toyin Loye (1959) Nederlands Nigeriaans For the Gods II
Afmetingen 50 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Corneille - Corneille in de Looier 1988 kopen? Bied vanaf 145!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Corneille in de Looier 1988
Techniek Offset
Afmetingen 87 x 59 cm (h x b)
€ 145