Henri Plaat (1936-2023)
fantasie bergenlandschap
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 22 x 26 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2026 / Amsterdam, Nederland
5 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 22 x 26 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 22 x 26 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 26 x 22 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 26 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |