
Lid sinds 2019 / Bunde, Duitsland
3 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 31 x 36 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 5 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |