Keramiek overige Ocarina
| Afmetingen | 6 x 16 cm (h x b) |
| Gewicht | 100 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |

Lid sinds 2026 / Naarden, Nederland
4 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 35 x 23 cm (h x b) |
| Drager | Paneel |
| Afmetingen | 6 x 16 cm (h x b) |
| Gewicht | 100 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Afmetingen | 14 x 13 x 13 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 32.5 x 41.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |