
Lid sinds 2025 / Remicourt, België
5 aangeboden items / 4 verkochte items
| Afmetingen | 17 x 16 x 12.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1601 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 30 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Afmetingen | 17 x 12.5 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1601 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Litho |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 70 x 82 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Ets |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 56 x 45 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |