erscholma
  3. Ervaren verkoper
  5. erscholma

erscholma

Lid sinds 2025 / 's-Gravenhage, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Marte Roling - unknown kopen? Bied vanaf 1600!
Marte Roling (1939) Nederlands unknown
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600