Marte Roling (1939)
unknown
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 110 x 110 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |