Pjeroo Roobjee (1945)
Kapoenen
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 29 x 37 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Glasschade |