EvelineJanssens88
  3. Ervaren verkoper
  5. EvelineJanssens88

EvelineJanssens88

Lid sinds 2025 / Wittem, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Pjeroo Roobjee - Kapoenen kopen? Bied vanaf 20!
Pjeroo Roobjee (1945) Belgisch Kapoenen
Afmetingen 29 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 20
Pjeroo Roobjee - Superbaby kopen? Bied vanaf 20!
Pjeroo Roobjee (1945) Belgisch Superbaby
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Karin Bos - Appearance/ Disappearence kopen? Bied vanaf 20!
Karin Bos (1966) Nederlands Appearance/ Disappearence
Afmetingen 54 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20