Evvie
  3. Ervaren verkoper
  5. Evvie

Evvie

Lid sinds 2020 / Huizen, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Karl Willard - Fraaie dame kopen? Bied vanaf 40!
Karl Willard Nederlands Fraaie dame
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 42 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen