Louis Willem van Soest (1867-1948)
Laantje met wandelende vrouw
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |