Paul Wante (1905-1981)
Romantische vrouw met lorgnet
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 65 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Hardboard |
| Ingelijst | Ingelijst |