FabienneDevriese
  3. Ervaren verkoper
  5. FabienneDevriese

FabienneDevriese

Lid sinds 2026 / Antwerpen, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Paul Wante - Romantische vrouw met lorgnet kopen? Bied vanaf 200!
Paul Wante (1905-1981) Belgisch Romantische vrouw met lorgnet
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 200