Fabiogianelli
  3. Ervaren verkoper
  5. Fabiogianelli

Fabiogianelli

Lid sinds 2021 / Peer, België

7 aangeboden items / 48 verkochte items

Koen Vanmechelen - Offset Koen Vanmechelen kopen? Bied vanaf 475!
Koen Vanmechelen (1965) Belgisch Offset Koen Vanmechelen
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Herman Brood - Botje voor de hond kopen? Bied vanaf 75!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Botje voor de hond
Techniek Offset
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Koen Vanmechelen - Cosmogolem kopen? Bied vanaf 175!
Koen Vanmechelen (1965) Belgisch Cosmogolem
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis nummer 21 kopen? Bied vanaf 875!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis nummer 21
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 875
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis nr 31 kopen? Bied vanaf 825!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis nr 31
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Kamagurka - Geen titel kopen? Bied vanaf 375!
Kamagurka (1956) Belgisch Geen titel
Techniek Stift
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen