Koen Vanmechelen (1965)
Offset Koen Vanmechelen
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |