Faith-1
  3. Ervaren verkoper
  5. Faith-1

Faith-1

Lid sinds 2025 / Zaltbommel, Nederland

7 aangeboden items / 14 verkochte items

Jan Mankes - Originele Heliogravure Vader met Geitjes 1923 kopen? Bied vanaf 135!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Vader met Geitjes 1923
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 135
1 bieding
Jan Mankes - Originele Heliogravure Geit 1923 kopen? Bied vanaf 135!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Geit 1923
Techniek Heliogravure
Afmetingen 23 x 32 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Direct kopen
Jan Mankes - Originele Heliogravure Zelfportret 1923 kopen? Bied vanaf 110!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Zelfportret 1923
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Direct kopen
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Direct kopen
Jan Mankes - Originele Heliogravure Meisje met Lijster 1923 kopen? Bied vanaf 110!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Meisje met Lijster 1923
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Direct kopen
Jan Mankes - Originele Heliogravure Glas met Appelbloesem 1923 kopen? Bied vanaf 165!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Glas met Appelbloesem 1923
Techniek Heliogravure
Afmetingen 32 x 23 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 165
Direct kopen