Jan Mankes (1889-1920)
Originele Heliogravure Vader met Geitjes 1923
| Techniek | Heliogravure |
| Afmetingen | 32 x 23 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |