
Lid sinds 2026 / Arnhem, Nederland
3 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 121 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 9400 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 38 x 19 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2902 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Aluminium |
| Afmetingen | 19 x 19 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2013 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |