Femke16
  3. Ervaren verkoper
  5. Femke16

Femke16

Lid sinds 2025 / Duiven, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Hans Deuss - Op het scherp v/d snede kopen? Bied vanaf 900!
Hans Deuss (1948) Nederlands Op het scherp v/d snede
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Ans Markus - Twee vrouwen in galerij kopen? Bied vanaf 3000!
Ans Markus (1947) Nederlands Twee vrouwen in galerij
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Ans Markus - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 3000!
Ans Markus (1947) Nederlands Zittende vrouw
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000