FoubertArtGallery
  3. Ervaren verkoper
  5. FoubertArtGallery

FoubertArtGallery

Lid sinds 2024 / Sint-Pauwels, België

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Gust Van Steenwegen - Bloemstilleven, 1968 kopen? Bied vanaf 225!
Gust Van Steenwegen (1905-1986) Belgisch Bloemstilleven, 1968
Afmetingen 82.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Roger Hebbelinck - 'Sneeuw in Vlaanderen' naar Valerius De Saedeleer kopen? Bied vanaf 145!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch 'Sneeuw in Vlaanderen' naar Valerius De Saedeleer
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Direct kopen
Gustave Helinck - Impressionistisch Zeezicht met Zeilboten kopen? Bied vanaf 575!
Gustave Helinck (1884-1954) Belgisch Impressionistisch Zeezicht met Zeilboten
Afmetingen 93.5 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 575
Direct kopen