Lid sinds 2024 / Sint-Pauwels, België
3 aangeboden items / 2 verkochte items
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 82.5 x 72 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 73 x 84 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 93.5 x 114 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |