Frank230560
  3. Ervaren verkoper
  5. Frank230560

Frank230560

Lid sinds 2026 / Etten-Leur, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Willem Rozendaal - waterkan Perfect met Travar glazen kopen? Bied vanaf 55!
Willem Rozendaal (1899-1971) Nederlands waterkan Perfect met Travar glazen
Afmetingen 18 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 55