Willem Rozendaal (1899-1971)
waterkan Perfect met Travar glazen
| Afmetingen | 18 x 11 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |

Lid sinds 2026 / Etten-Leur, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Gesigneerd | Ongemerkt |