frankrainer
  5. frankrainer

frankrainer

Lid sinds 2017 / Kirchheim, Duitsland

67 aangeboden items / 95 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
67 aangeboden items door deze verkoper
Horst Janssen - Verzeichnis aller Janssen Radierungen zusammengefasst in Jahrgangsheften kopen? Bied vanaf 130!
Horst Janssen - Verzeichnis aller Janssen Radierungen zusammengefasst in Jahrgangsheften

Kunstboeken

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1972
TechniekSoftcover
Afmetingen32 cm x 23 cm (h x b)
Bruno Bruni - Neue Arbeiten 1977 bis 1982 kopen? Bied vanaf 50!
Bruno Bruni - Neue Arbeiten 1977 bis 1982

Kunstboeken

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1982
TechniekHardcover
Afmetingen25 cm x 33 cm (h x b)
Joan Miro - Joan Miro, der Lithograph. VI kopen? Bied vanaf 210!
Joan Miro - Joan Miro, der Lithograph. VI

Kunstboeken

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1992
TechniekHardcover
Afmetingen32.5 cm x 25.5 cm (h x b)
Georges Dussau - Georges Dussau, Werkverzeichnis mit Originalgrafik kopen? Bied vanaf 95!
Georges Dussau - Georges Dussau, Werkverzeichnis mit Originalgrafik

Kunstboeken

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1997
TechniekHardcover
Afmetingen32.5 cm x 23.5 cm (h x b)
Heinz Mack - Utopie und Wirklichkeit kopen? Bied vanaf 50!
Heinz Mack - Utopie und Wirklichkeit

Kunstboeken

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1998
TechniekHardcover
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
René Carcan - Werkverzeichnis mit Originalradierung kopen? Bied vanaf 135!
René Carcan - Werkverzeichnis mit Originalradierung

Kunstboeken

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1993
TechniekSoftcover
Afmetingen24 cm x 16.5 cm (h x b)
Christian Mischke - Werkverzeichnis mit Originalradierung kopen? Bied vanaf 120!
Christian Mischke - Werkverzeichnis mit Originalradierung

Kunstboeken

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1986
TechniekHardcover
Afmetingen19.5 cm x 24.5 cm (h x b)
Pablo Picasso - Friedenstaube kopen? Bied vanaf 65!
Pablo Picasso - Friedenstaube

Affiches

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1961
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - Werksverzeichnis der Druckgrafik kopen? Bied vanaf 75!
Willi Kissmer - Werksverzeichnis der Druckgrafik

Kunstboeken

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal2002
TechniekHardcover
Afmetingen31.5 cm x 24 cm (h x b)

Martin Ritter - Römerinnen, Lithographie kopen? Bied vanaf 120!
Martin Ritter - Römerinnen, Lithographie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Katharina Lichtenscheidt - Nr. 216, Original von 1998 kopen? Bied vanaf 160!
Katharina Lichtenscheidt - Nr. 216, Original von 1998

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen34 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wulf Reinshagen - Times, Collage mixed media, Unikat kopen? Bied vanaf 180!
Wulf Reinshagen - Times, Collage mixed media, Unikat

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal2000
Afmetingen24 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Eckart Schädrich - o.T., Acryl auf Zeichenkarton von 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Eckart Schädrich - o.T., Acryl auf Zeichenkarton von 1998

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen22 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Puck Steinbrecher - Seelandschaft mit Bäumen kopen? Bied vanaf 150!
Puck Steinbrecher - Seelandschaft mit Bäumen

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen18 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
Eckart Schädrich - ohne Titel, Konvolut, 4 x Mischtechnik auf Karton 98 kopen? Bied vanaf 140!
Eckart Schädrich - ohne Titel, Konvolut, 4 x Mischtechnik auf Karton 98

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Eckart Schädrich - o.T., Acryl auf Bütten von 1998 kopen? Bied vanaf 70!
Eckart Schädrich - o.T., Acryl auf Bütten von 1998

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen21.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerhard Messemer - Montepulciano 98, Farbradierung kopen? Bied vanaf 130!
Gerhard Messemer - Montepulciano 98, Farbradierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1998
TechniekEts
Afmetingen57 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Natascha Mann - ohne Titel, großer Siebdruck von 1993 kopen? Bied vanaf 150!
Natascha Mann - ohne Titel, großer Siebdruck von 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1993
Afmetingen106 cm x 78.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinhard Zado - Auf dem Weg zum Mäuseturm, Farbradierung kopen? Bied vanaf 310!
Reinhard Zado - Auf dem Weg zum Mäuseturm, Farbradierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Otfried H. Culmann - Stunde des Minotaurus kopen? Bied vanaf 75!
Otfried H. Culmann - Stunde des Minotaurus

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alessandro Nocentini - Rose Radierung aquarelliert kopen? Bied vanaf 240!
Alessandro Nocentini - Rose Radierung aquarelliert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Paula McArdle - Tennis kopen? Bied vanaf 50!
Paula McArdle - Tennis

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Afmetingen28 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Mouly - Cerises au Rideau African, Serigrafie1988 kopen? Bied vanaf 190!
Marcel Mouly - Cerises au Rideau African, Serigrafie1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Afmetingen82 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Foeller - Raumklang Serigrafie kopen? Bied vanaf 90!
Peter Foeller - Raumklang Serigrafie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1992
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
René Carcan - Maculiforme dans le ciel, Farbradierung, kopen? Bied vanaf 110!
René Carcan - Maculiforme dans le ciel, Farbradierung,

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerhard Messemer - Zypressen II, große Farbradierung 1997 kopen? Bied vanaf 180!
Gerhard Messemer - Zypressen II, große Farbradierung 1997

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen77 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Noriko Ogawa - Landschaft2. Radierung kopen? Bied vanaf 140!
Noriko Ogawa - Landschaft2. Radierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen44.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Georges Dussau - Bleu Odysse, Prägedruck kopen? Bied vanaf 85!
Georges Dussau - Bleu Odysse, Prägedruck

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen30 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinhard Zado - o.T., Farbradierung, kopen? Bied vanaf 130!
Reinhard Zado - o.T., Farbradierung,

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen53 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Korinek - Halleysche Komet, Farbradierung kopen? Bied vanaf 40!
Peter Korinek - Halleysche Komet, Farbradierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen60 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tomo Storelli - Werk 4 kopen? Bied vanaf 70!
Tomo Storelli - Werk 4

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1996
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Otfried H. Culmann - Senta, Farbradierung kopen? Bied vanaf 90!
Otfried H. Culmann - Senta, Farbradierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dieter Eckert - Toskanische Katze, Farbradierung kopen? Bied vanaf 270!
Dieter Eckert - Toskanische Katze, Farbradierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Föller - Gleichklang, Siebdruck kopen? Bied vanaf 120!
Peter Föller - Gleichklang, Siebdruck

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1992
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean-Paul Turmel - Der Wanderer 3 kopen? Bied vanaf 85!
Jean-Paul Turmel - Der Wanderer 3

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ingeborg Brandner - Doppelter Frauenakt, Kohle- und Rötelzeichnung kopen? Bied vanaf 180!
Ingeborg Brandner - Doppelter Frauenakt, Kohle- und Rötelzeichnung

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekHoutskool
Afmetingen59.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Hans Scheib - Kopfstudie, Litho 1995 kopen? Bied vanaf 80!
Hans Scheib - Kopfstudie, Litho 1995

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1995
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Werner Korb - Unsere Zeit versinkt, Farbradierung kopen? Bied vanaf 150!
Werner Korb - Unsere Zeit versinkt, Farbradierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen53 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Antonio Maro - ohne Titel, Lithografie kopen? Bied vanaf 120!
Antonio Maro - ohne Titel, Lithografie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Dittrich - Der Lordrichter kopen? Bied vanaf 50!
Simon Dittrich - Der Lordrichter

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nicolai Arnaudov - Quartett, Unikat-Radierung, handcoloriert kopen? Bied vanaf 140!
Nicolai Arnaudov - Quartett, Unikat-Radierung, handcoloriert

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Werner Korb - Nature morte, Farbradierung kopen? Bied vanaf 130!
Werner Korb - Nature morte, Farbradierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Beate Emde - Abendstimmung Farbradierung kopen? Bied vanaf 110!
Beate Emde - Abendstimmung Farbradierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dieter Kraemer - Stillleben, Lithographie kopen? Bied vanaf 110!
Dieter Kraemer - Stillleben, Lithographie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1983
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
George Pusenkoff - Single Mona Lisa, Siebdruck, kopen? Bied vanaf 190!
George Pusenkoff - Single Mona Lisa, Siebdruck,

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1999
Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Katrien Caymax - Gelezegen, Farbradierung kopen? Bied vanaf 101!
Katrien Caymax - Gelezegen, Farbradierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Thomas Hamann - Erde, Carbarundumradierung kopen? Bied vanaf 75!
Thomas Hamann - Erde, Carbarundumradierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekCarborundum
Afmetingen29.5 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Föller - Lichtung, Serigrafie kopen? Bied vanaf 80!
Peter Föller - Lichtung, Serigrafie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Foeller - Gleichklang Serigrafie kopen? Bied vanaf 120!
Peter Foeller - Gleichklang Serigrafie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Korinek - Erwartung, Radierung kopen? Bied vanaf 80!
Peter Korinek - Erwartung, Radierung

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorfrankrainer

Verzending Internationaal

TechniekEts
Afmetingen49 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst