Frans-JozefAM
  3. Ervaren verkoper
  5. Frans-JozefAM

Frans-JozefAM

Lid sinds 2025 / Lieshout, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Pleun Betist - Rode rozen kopen? Bied vanaf 100!
Pleun Betist (1894-1971) Nederlands Rode rozen
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100