FransHalsGalerie
  3. Ervaren verkoper
  5. FransHalsGalerie

FransHalsGalerie

Lid sinds 2025 / Hilversum, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Herman Geerdink - Reality kopen? Bied vanaf 50!
Herman Geerdink (1951-2005) Nederlands Reality
Techniek Litho
Afmetingen 123 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 80
5 biedingen