Herman Geerdink (1951-2005)
Reality
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 123 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |