Lid sinds 2019 / Lottum, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 42 x 46.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 46 x 66.5 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |