Fredericus
  3. Ervaren verkoper
  5. Fredericus

Fredericus

Lid sinds 2019 / Lottum, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Gaston Hoffmann - bij de tandarts kopen? Bied vanaf 40!
Gaston Hoffmann (1883-1960) Frans bij de tandarts
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 46.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Tilly Moes - stilleven fruit en bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Tilly Moes (1899-1979) Nederlands stilleven fruit en bloemen
Afmetingen 46 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Gaston Hoffmann - de tandarts kopen? Bied vanaf 40!
Gaston Hoffmann (1883-1960) Frans de tandarts
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen