frederik1962
  3. Ervaren verkoper
  5. frederik1962

frederik1962

Lid sinds 2023 / Enkhuizen, Nederland

1 aangeboden items / 13 verkochte items

Onbekend - stadsgezicht kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend stadsgezicht
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20