Lid sinds 2025 / Zwolle, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Astrid Engels litho
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 9 x 13 x 2 cm (h x b x d) |