FriedaVerhoeve
  3. Ervaren verkoper
  5. FriedaVerhoeve

FriedaVerhoeve

Lid sinds 2025 / Eijsden, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Caspar van Houten - Kippen kopen? Bied vanaf 175!
Caspar van Houten (1966) Belgisch Kippen
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Ad de Roo - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!
Ad de Roo (1959) Nederlands Stilleven
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500