Caspar van Houten (1966)
Kippen
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |

Lid sinds 2025 / Eijsden, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Acryl |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 80 x 90 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |