Kees Verkade (1941-2020)
Etude 'De Belofte' uit 1988
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 83 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |