FrisoDubbelboer
  3. Ervaren verkoper
  5. FrisoDubbelboer

FrisoDubbelboer

Lid sinds 2026 / Hilversum, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Kees Verkade - Etude 'De Belofte' uit 1988 kopen? Bied vanaf 175!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Etude 'De Belofte' uit 1988
Techniek Litho
Afmetingen 83 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Ans Wortel - met enkel de vogels die even aan komen wippen kopen? Bied vanaf 150!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands met enkel de vogels die even aan komen wippen
Techniek Gouache
Afmetingen 68 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Willeke van Tijn - Trappenhuis kopen? Bied vanaf 40!
Willeke van Tijn (1939) Nederlands Trappenhuis
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40